درخواست پذیرندگی

راهنما:
باشگاه: تمامی باشگاه های ورزشی که خدمات آنها در قالب انواع بازی ها بوده و مبلغ آن بصورت تعرفه ساعت استفاده، از مشتری دریافت می نمایند. (استخرها، باشگاه بدنسازی و...)
پذیرنده: تمامی فروشگاه ها و مراکز ارائه خدمات که در ازای ارائه محصول یا خدمات خود، مبلغ نهایی را از مشتری دریافت می‌کنند. (فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌ها، تعمیرگاه خودرو و...)
پذیرنده باشگاهی: طبق تعاریف فوق، پذیرنده ای که در کنار ارائه خدمات و محصولات خود، خدمات ورزشی تعرفه ساعتی هم ارائه میدهد. (فروشگاه زنجیره ای مجهز به فوتبال دستی و...)

اطلاعات پذیرنده

اطلاعات تماس

اطلاعات حساب بانکی

اطلاعات مدیر پذیرنده

مدارک

قوانین و مقررات:
تعهدات پذیرنده:
۱. پذیرنده متعهد میگردد تخفیف‌های مورد توافق را طبق فرم الکترونیکی تکمیل شده برای کلیه ی دارندگان رضوانی کارت ارائه نماید.
۲. با توجه به توافق طرفین ،پذیرنده نباید نقدا از دارندگان رضوانی کارت، وجهی دریافت نمایند.
۳. پذیرنده متعهد می گردد مجوز صادر شده از سوی سامانه رضوانی کارت را در محل مناسب دید قرار دهد و برچسب عضویت را به عنوان طرف قرارداد ،در مکان مناسب نصب نماید.
۴. پذیرنده متعهد می گردد تغییرات احتمالی از قبیل شماره تماس تغییر مکان و تغییر نام و موارد دیگر را رضوانی گیم فوراً اعلام نماید.
تعهدات رضوانی کارت :
۱. رضوانی کارت متعهد می گردد اعضای خود را از خدمات این توافق نامه به نحو شایسته مطلع نماید.
۳. سامانه رضوانی کارت حداکثر طی ۲۴ ساعت مبلغ فاکتور خرید با احتساب تخفیفات را به حساب پذیرنده انتقال میدهد .
۲. رضوانی کارت متعهد میگردد خدمات پذیرنده را در وب سایت و سامانه های اختصاصی اطلاع رسانی نموده و جزئیات خدمات را نیز در قسمت پذیرنده ها به اعضا اعلام نماید.
تبصره تعهدات : سامانه هیچگونه تعهدی در قبال پرداخت هزینه های خدماتی که دارندگان رضوانی کارت ،بصورت اعتبار خارج از کارت انجام میدهند ندارد و پذیرنده موظف است ، طبق توافق هزینه را از طریق رضوانی کارت اعمال نماید.

تمامی حقوق محفوظ و هرگونه الگو برداری و بهره برداری پیگرد قانونی دارد